Powerbanklı Ajanda
Kasım 10, 2017
powerbank-organizer-en-uygun-fiyatla
Powerbank Organizer
Kasım 15, 2017

2018 Powebanklı Ajanda

şarj edilebilir powerbanklı ajanda

şarj edilebilir powerbanklı ajanda

2018 Powebanklı Ajanda

Powerbanklı ajanda ürünlerinin Türkiye’nin en büyük powerbanklı ajanda ithalatını gerçekleştiren firma olarak promosyon ürünlerinin ithalatı ve satışında bir numara. Türkiye’de lider konumda bulunan Teknovia şirketinin Powerbank organizer işlemlerinin daha da büyümesi içinde çaba sarf etmekte. Powerbank organizer konusunda etkin olan şirketimiz konusunda iyi ve etkin çalışmalarda bulunuyor. Powerbank ajandanın özellikleri ise şöyledir.

Powerbank ajanda özellikleri:

-6000 mah şarj

-16 gb usb bellek

-Değiştirielbilir iç  sayfalar

-Deri kaplama

– 1 Yıl garanti

Bu özelliklere sahip olan en ucuz powerbank ajanda ithalatı için sizde bize ulaşabilirsiniz. Kaliteden asla ödün vermeyen teknovia şirketi sizin için en iyisini ülkemize getirmeye hazırdır. En ucuz powerbank ajanda promosyon ürünlerinin en iyisi denilecek kadar iyidir. Bu özelliklere sahip başka bir ürünün bulunamayacağı kadar güzellikte  ve şıklığa sahip olan ajandalarımızı almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Kısa sürede şarj dolumu ve uzun ömürlü kullanışı ile powerbanklı ajanda şuan için rakipsiz bir konumdadır. Deri kaplama olan Powerbank organizer hem not tutmanızda size bir rahatlık verir. Hemde daha estetik bir görünüm sağlar. Sağlanan 1 yıllık garanti ile bu sayede size bir güven sağlayan promosyon ürünü kullanımı açısından da size rahatlık sağlayacaktır.

powerbanklı ajandanın iç sayfalarının değiştirilebilir olması ise size ayrı bir katkı sağlıyor. Sayfalarını değiştirebileceğiniz ürün neden sizinde olmasın. Ayrıca 16 gb bir usb bellek ile beraber yedeklemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 + nine =