Powerbank Ajanda Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

powerbanklı ajanda organizer usb bellek powerbanklı ajanda promosyon
USB ve Powerbank organizer ile Powerbank organizer
Temmuz 12, 2018

Powerbank Ajanda Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Powerbank Ajanda Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Powerbank Ajanda Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İçinde yaşadığımız bağlantılı dünyada, bunların hepsinin en kullanışlı ve hayati gadget’ının bir güç bankası olması sürpriz değildir. Günümüzün akü teknolojisi, cihazlarımızı ne kadar kullandığımız ile ilgili olmasını istediğimiz bir yer değil ve sık sık kendimizi dışarı çıkıp hayal kırıklığına uğramış kırmızı batarya logosuna takılıp kalıyoruz.

Bunu biliyoruz ki, taşınabilir powerbank ilk günlerden bu yana uzun bir yol kat etti, ancak sorun şu ki, bu pazarda, tüm şekillerde, boyutlarda ve insanın bildiği her kullanımda seçim yapmak için bir bolluk var. Fiyat en büyük belirleyici faktör olmadığında, neyin iyi olduğunu belirleyemiyoruz. Son dönemde piyasaya yeni çıkan promosyonlu ürünü Powerbank Ajanda da bu alana girmektedir. Her şeyde olduğu gibi bu ürünleri alırken dikkat edilmesi gereken bir kaç önemli unsur vardır.

Powerbank Ajanda Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Başlangıç ​​olarak, en önemlisi, powerbank ajandanın kapasitesidir . Kapasite Mah olarak ölçülüyor. Biz  her zaman daha büyük kapasiteli powerbank ajandatercih etmenizi öneririz. Çünkü alabileceğiniz en yüksek Mah için, her zaman tükenmek yerine ekstra orta şarj olması daha iyidir . Her zaman cep pilinizin çıkış kapasitesinin 2 katı veya şarj edilmesi gereken toplam araçların olduğu mAh’yi seçin.

Pilleri şarj etmek için ‘Akım çekişi’ ile birlikte güveni de korumak gerekir . Ardından, birden fazla cihaz şarj etmek isteyen insanlar aynı anda iki veya daha fazla yuvaya sahip bir powerbank ajanda tercih gerekir. Bununla beraber ajandanın yuvalarındaki artış ile, powerbank ajandanın fiyatı da artar.

Temel olarak, powerbank ajandanın üzerinde kullanılan hücrelerin türüne dikkat edin – Lityum-iyon veya Lityum polimer . Li-ion ucuz ve kolay kullanılabilir. Diğer taraftan, Li-poli hücreleri daha pahalıdır, ancak birim ağırlık başına iki kat fazla şarj yoğunluğu sağlar.

Satın alma kararınızı verirken, tanınmış bir markadan satın aldığınızdan emin olun. Çoğu zaman, ucuz güç bankaları – sokaklarda mevcut olan tip – doğru mAh kapasitesini veya doğru akım çekişini listelemezler. Bu piller aşırı şarjdan dolayı ısınarak patlayabilir.

Geliştirilmiş güvenlik ve performans için, aşırı gerilim koruma (OVP), aşırı yük koruması (OCP) ve aşırı ısınma koruması (OTP) ile birlikte gelen ve akımdaki spurts’a karşı uzun ömürlü olmasını sağlayan ve şarj ve deşarj sırasında aşırı ısınma sağlayan bir model satın alın.

Bu yüzden doğru Powerbank Ajanda ‘yı satın alırken kontrol listesine göz atmayı unutmayın – Artık Mutlu Olun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 1 =