Powerbank ajanda Promosyon Ürünü

powerbankli-organizer-nedir
Powerbank Organizer nedir?
Aralık 1, 2017
powerbanklı-organizer-ve-powerbanklı-ajanda-powerbankli-ajanda-fiyatlari
USB ve Powerbank organizer ile Powerbank organizer
Haziran 18, 2018

Powerbank ajanda Promosyon Ürünü

powerbank-ajanda-promosyon-urunu

powerbank-ajanda-promosyon-urunu

Powerbank ajanda Promosyon Ürünü

Powerbank ajanda Promosyon Ürünü bir numaralı erini halen korumakta. Promosyon sezonunun bir numaralı ürünü olan powerbank organizer bir numara olarak yerini korumakta. Peki ne gibi özelliklere sahip bu ürün? Bİraz da ondan bahsedelim. Deri kaplaması sayesinde ön yüzeyine bu ürünü satın alan firmanın logo ve ya amblemi sıcak baskı sayesinde baskı yapılabilir. Bunun yanında sağ alt kenarda bulunan demir üzerine de verilecek kişinin adı soyadı yazılabilir. Büyük firmalar için inanılmaz bir promosyon ürünü olan bu ürün firmanızı tanıtma amaçlı alabileceğiniz en iyi promosyon ürünüdür. Özellikleri arasında bulunan 6000 Mah. Enerjiye sahip bir powerbank sayesinde akıllı cihazlarınızı telefon ya da tabletlerinizi rahatlıkla şarj edebileceksiniz. Bir yandan not tutulabilen diğer bir taraftan da akıllı cihazlarınızı rahatlıkla şarj edebileceğiniz bu ürün mükemmel bir promosyon ürünüdür. Ayrıca klipsine entegre edilmiş bir de 16 GB usb bellek bulundurmaktadır.

Powerbank ajanda Promosyon Ürünü olan bu ürün sayesinde sizlerde markanıza ekstra bir imaj katabilirsiniz. Nasıl da muhteşem bir ürün hem size şarj hem de not tutma imkanıyla bir cazibeye sahip olan bu ürün sayesinde sizlerde rahatlıkla insanlara bu ürünü promosyon olarak verebilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla ithalatını gerçekleştirmiş olduğumuz ürünümüze bir yıllık da garanti veriyoruz. Çoğu ithalatçı firmanın vermekte pek de taraftar olmadığı bu garantiyi bizler sizlere sunuyoruz. Powerbank ajanda sayesinde sizlerde markanızın değerini yükseltin.

Powerbank organizer

Powerbank organizer promosyon ürünleri içerisin de en kaliteli ve en güvenilir promosyon ürünüdür. 6000 Mah. enerji sayesinde akıllı cihazları minimum iki defa şarj edebilme özelliğine sahiptir. İos ve android cihazlar için farklı usb kabloları da içerisinde barındırmaktadır. Owerbank ajanda promosyon ürününe sahip olabilmek çok kolay. Yapmanız gereken iletişim sayfasındaki bilgilerden mail yada telefon numaraları ile bizlere ulaşmak. Bu sayede daha fazla bilgi alabileceksiniz. Saymakla bitmeyen özelliklere sahip olan powerbank organizer Türkiye de bir çok büyük firmaya satılmıştır. Değiştirilebilir iç sayfalar sayesinde satın i,firmaların logolu yaprakları kullanılmıştır. Bu sayede markalara ekstra bir değer de katmaktadır. Neden sizin de firmanız bunu yapmasın? 42 dolar + KDV gibi bir fiyatla bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi için bizlere ulaşın.  Powerbank ajanda Promosyon Ürünü olan bu harika ajandayı sakın kaçırmayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 − two =